O projektu

>> NEWS
05/08/2011
Pracovní rameno SOLO GYPS

Sekce námi nabízených produktů byla rozšířena o pracovní rameno SOLO GYPS. Více informací najdete na titulní stránce

Více ...
01/08/2011
Spuštění nového webu

První srpnový den roku 2011 byl spuštěn tento web. Pevně věříme, že vás náš nový web zaujme a najdete zde to, co hledáte.

Více ...

>> KONTAKT

Plošiny Rybáček s.r.o.
Postoloprtská 2972
440 01 Louny

Fax: +420 415 695 014
Telefon - prodej: 739 358 087
Telefon - pronájem: 731 491 700

Více kontaktů

O projektu


MONTÁŽNÍ PLOŠINY BRAVIISOL V ČR

Zastoupení pro prodej plošin značky Braviisol má společnost Plošiny Rybáček s.r.o. Tato webová prezentace slouží tedy pouze pro pohodlí zákazníka lépe najít a vybrat si pracovní plošinu dle svého výběru. Veškeré kontakty jsou shodné s výše uvedenou firmou.


SPOLEČNOST BRAVIISOL

Italská společnost Braviisol byla založena na počátku osmdesátých let. Již od svého založení se zabývá především prácí ve výškách, v této oblasti se během několika let stala jednou z největších společností v Itálii.

Postupem času bylo zapotřebí zefektivnit práci společnosti a zároveň dále nenavyšovat pracovní sílu. Na přelomu osmdesátých a devadesátých let tak vznikla první pracovní plošina této společnosti. Během dalších dvaceti let se Braviisol zaměřil především na zlepšování kvality a spolehlivosti svých montážních plošin.

V současné době firma nabízí své pracovní plošiny po celém světě a potencionální zájemce oslovuje především svojí novou řadou „Leonardo“.